TOIMITUS 6.90€

TOIMITUS 6.9€

Lisäämällä tämän tuotteen ostoskoriin, maksaa tilauksesi toimitus ainoastaan 6.90€

Voit lisätä tilaukseesi vaikka 100 tuotetta ja toimituksen hinta on maksimissaan 6.90€.

Nopeaakin nopeammalla toimitusajalla
  
NOUDA MYYMÄLÄSTÄ

NOUDA TILAUKSESI MYYMÄLÄSTÄMME

Tilauksesi on heti noudettavissa Suomen suurimmasta autohifiin erikoistuneesta myymälästämme.

Oulun myymälässä olevien tuotteiden saldot ja saatavuus näkyvät suoraan verkkosivuillamme.

Varaa netistä ja nouda Oulun myymälästämme
  
TEKNINEN TUKI

ILMAINEN TEKNINEN TUKI

Autoosi on vaihtoehtoja ja mahdollisuuksia enemmän kuin koskaan ennen.

Autamme sinua valitsemaan ja asentamaan laitteistosi.

Opastamme sinua käytössä ja ongelmatilanteissa puhelimitse, myymälässämme ja tukisivustomme avulla.

Ilmainen tekninen tuki ostamillesi tuotteille

Universal CT27AA01

Saatavuus: Varastossa

4,00 €
Hintatakuu! Aina markkinoiden edullisin hinta! Löysitkö tuotteen edullisemmin?

Pyrimme aina tarjoamaan parhaat hinnat
Kysy meiltä tarjous;
- jos löysit paremman hinnan jostain muusta tunnetusta suomalaisesta verkkokaupasta
- haluat ostaa useita tuoteita

Me tarjoamme aina edullisemman hinnan ja toimituksen suoraan omasta Oulun varastostamme.

Varastossa : 3451 kpl
Oulun varastossa | Tilaa tänään, lähetämme tuotteen huomenna!
Universal CT27AA01
CT27AA01 Universal ISO Aerial Antenni Adapteri DIN uros - ISO naaras

Tämä adapteri soveltuu useaan automerkkiin ja automalliin. Ole hyvä ja tarkista autosi antenniliittimen yhteensopivuus.
    • HUOM! Ennen tilaamista, muistathan tarkistaa autosi alkuperäinen kokoonpano liitäntöineen ja adaptereineen. Tarvitsemasi lisätarvike saattaa vaihdella saman vuosimallin autossa, joten vertaa kuvassa olevaa tuotetta selvittääksesi sopivuus autoosi. Jos et ole varma minkälainen tarvike autoosi sopii, ole hyvä ja lähetä meille valokuva autosi johdoista, liittimistä ja adaptereista.
  
ASENNUSPALVELU

EDULLINEN JA AMMATTITAITOINEN ASENNUSPALVELUMME

Autojen ja autohifimerkkien maahantuojat luottavat meidän asennuksiin, joten miksi et sinäkin.

Ammattitaitoinen asennuspalvelumme asentaa laitteistosi kuntoon edullisesti ja luotettavasti.

Asennamma tuotteet ammattitaidolla
  
EDULLISIMMAT HINNAT

ANNAMME HINTATAKUUN

Me tarjoamme aina edullisimman hinnan!

Edullisimman hinnan lisäksi saat tuotteen supernopealla toimitusajalla luotettavalta Suomalaiselta kaupalta.

Aina markkinoiden edullisin hinta
  
HETI TOIMITUS

HETI TOIMITUS PRIORITY TOIMITUKSILLE

Tilaa arkipäivänä ennen kello 15 ja lähetämme tilauksesi samana päivänä kello 17 mennessä

ECONOMY -toimitukset lähetämme viimeistään seuraavan 24 tunnin sisään.

Lähetämme tilauksesi samana päivänä

Auton tiedot

MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
FiatBravo20072014
FiatDoblo20102015
FiatDucato-2014
FiatGrande-Punto20052010
FordC-Max20032010
FordCougar19982002
FordEscort-2000
FordFiesta19952010
FordFocus19982011
FordFusion20052012
FordFusion20052012
FordGalaxy2000-
FordKA2009-
FordKuga20082012
FordMondeo20072014
FordPuma19972002
FordS-Max2006-
FordTransit20062013
FordTransit-Connect20062013
HyundaiSanta-Fe2013-
JeepRenegade2015-
KiaSportage2010-
Land RoverFreelander20042007
LexusIS25020062013
LexusIS30020012005
LexusIS35020062013
Mazda320052009
MercedesC-Class20012004
MercedesCLK20022004
OpelAntara2006-
OpelAstra20042010
OpelCombo20122015
OpelCorsa20002009
OpelMeriva20032007
OpelOmega20002003
OpelSignum20032005
OpelVectra-2004
RenaultClio20052009
RenaultMegane20002008
RenaultModus20042012
Rover752000-
SuzukiGrand-Vitara20052011
SuzukiKizashi2010-
SuzukiSX420062014
SuzukiSwift20052010
ToyotaAvensis20032009
ToyotaCamry2007-
ToyotaCelica19992005
ToyotaCorolla20032013
ToyotaCorolla-Altis20092013
ToyotaFortuner2007-
ToyotaLandcruiser2008-
ToyotaMR220002005
ToyotaPrius2010-
ToyotaRAV420012006

Tuotekuvaus

Tekniset tiedot

Arvostelut (0)

Kysymykset (0)

Asennukset
Ostettu useasti samaan aikaan
Asiakas joka on ostanut tämän tuotteen osti myös
  
PARASTA PALVELUA

PYRIMME ANTAMAAN PARASTA PALVELUA

Tutkimme ja testaamme meillä myynnissä olevat laitteet. Täten pystymme antamaan mahdollisimman kattavat tuotetiedot verkkosivujemme välityksellä.

Pyrimme vastaamaan tukiviesteihin mahdollisimman nopeasti, yleensä tunnin sisään, mutta viimeistään vuorokauden sisään.

Laajat kattavat tuotetiedot ja tuki
  
LAAJIN VALIKOIMA

MARKKINOIDEN LAAJIN VALIKOIMA

Meiltä löytyy markkinoiden laajin valikoima autohifiin liittyviä tuotteita heti toimituksilla.

Jotta pystymme pitämään kaikki tuotteet heti saatavilla, on varastomme koko 1000m2 - 8 metriä korkeaa varastoa.

Heti toimituksilla markkinoiden laajin valikoima
  
VANHAT VAIHDOSSA

OTAMME VANHAT TUOTTEESI VAIHDOSSA

Otamme vanhat tuotteesi vaihdossa ja kierrätämme ne asianmukaisesti.

Joissain tapauksissa voimme hyvittää vanhasta toimivasta tuotteesta, uuden ostoksen yhteydessä.

Ota yhteyttä tukisivustomme avulla ja tiedustele lisää.

Rahanarvoista etua kierrätyksellä
Ota Yhteyttä
Universal CT27AA01 Antenniadapteri - nyt edulliseen Autoviihde.com hintaan 4,00 € - Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Opel, Renault, Rover, Suzuki, Toyota CT27AA01 - heti toimitus suoraan Oulun autohifi myymälästämme - Autoviihde -varastostamme.

Back to top