MDS FE-ATC25P ATC sulake
Vero 25.5% | 0%
Varastossa
Vain 776 jäljellä
Nimike
FE-ATC25P
MDS FE-ATC25P ATC sulake (25A) ( 1 kpl )
MDS FE-ATC25P ATC sulake (25A)
Yleisin ajoneuvoissa käytettävä sulaketyyppi ATC on hyvä olla aina varalla. ATC Sulakkeita käytetään melkein kaikissa moottoriajoneuvoissa turvaamaan sähköjärjestelmiä. Useat autovahvistimet käyttävät myös ATC sulaketta. ATC - sulakkeita löytyy 2A, 3A, 4A, 5A, 7.5A, 10A, 15A, 20A, 25A, 30A, 35A, 40A.