TOIMITUS 6.90€

TOIMITUS 6.9€

Lisäämällä tämän tuotteen ostoskoriin, maksaa tilauksesi toimitus ainoastaan 6.90€

Voit lisätä tilaukseesi vaikka 100 tuotetta ja toimituksen hinta on maksimissaan 6.90€.

Nopeaakin nopeammalla toimitusajalla
  
NOUDA MYYMÄLÄSTÄ

NOUDA TILAUKSESI MYYMÄLÄSTÄMME

Tilauksesi on heti noudettavissa Suomen suurimmasta autohifiin erikoistuneesta myymälästämme.

Oulun myymälässä olevien tuotteiden saldot ja saatavuus näkyvät suoraan verkkosivuillamme.

Varaa netistä ja nouda Oulun myymälästämme
  
TEKNINEN TUKI

ILMAINEN TEKNINEN TUKI

Autoosi on vaihtoehtoja ja mahdollisuuksia enemmän kuin koskaan ennen.

Autamme sinua valitsemaan ja asentamaan laitteistosi.

Opastamme sinua käytössä ja ongelmatilanteissa puhelimitse, myymälässämme ja tukisivustomme avulla.

Ilmainen tekninen tuki ostamillesi tuotteille

G88A 112080

Saatavuus: Varastossa

9,00 €
Hintatakuu! Aina markkinoiden edullisin hinta! Löysitkö tuotteen edullisemmin?

Pyrimme aina tarjoamaan parhaat hinnat
Kysy meiltä tarjous;
- jos löysit paremman hinnan jostain muusta tunnetusta suomalaisesta verkkokaupasta
- haluat ostaa useita tuoteita

Me tarjoamme aina edullisemman hinnan ja toimituksen suoraan omasta Oulun varastostamme.

Varastossa : 27 kpl
Oulun varastossa | Tilaa tänään, lähetämme tuotteen huomenna!
G88A 112080
Nissan 1987- Antenni adapteri Alkuperäinen - GM mini DIN Uros. Voit kytkeä jälkiasennettavan soittimen tämän adapterin avulla. Muuttaa alkuperäisen Nissan antennijohdonpään DIN-liitännäksi.
    • HUOM! Ennen tilaamista, muistathan tarkistaa autosi alkuperäinen kokoonpano liitäntöineen ja adaptereineen. Tarvitsemasi lisätarvike saattaa vaihdella saman vuosimallin autossa, joten vertaa kuvassa olevaa tuotetta selvittääksesi sopivuus autoosi. Jos et ole varma minkälainen tarvike autoosi sopii, ole hyvä ja lähetä meille valokuva autosi johdoista, liittimistä ja adaptereista.
  
ASENNUSPALVELU

EDULLINEN JA AMMATTITAITOINEN ASENNUSPALVELUMME

Autojen ja autohifimerkkien maahantuojat luottavat meidän asennuksiin, joten miksi et sinäkin.

Ammattitaitoinen asennuspalvelumme asentaa laitteistosi kuntoon edullisesti ja luotettavasti.

Asennamma tuotteet ammattitaidolla
  
EDULLISIMMAT HINNAT

ANNAMME HINTATAKUUN

Me tarjoamme aina edullisimman hinnan!

Edullisimman hinnan lisäksi saat tuotteen supernopealla toimitusajalla luotettavalta Suomalaiselta kaupalta.

Aina markkinoiden edullisin hinta
  
HETI TOIMITUS

HETI TOIMITUS PRIORITY TOIMITUKSILLE

Tilaa arkipäivänä ennen kello 15 ja lähetämme tilauksesi samana päivänä kello 17 mennessä

ECONOMY -toimitukset lähetämme viimeistään seuraavan 24 tunnin sisään.

Lähetämme tilauksesi samana päivänä

Auton tiedot

MerkkiMalliLisätietoVuodestaVuoteen
InfinitiFX3520032006
InfinitiFX4520032006
InfinitiG2019912002
InfinitiG3520032008
InfinitiJ3019931997
InfinitiM3019902993
InfinitiQ4519902006
InfinitiQX419972006
InfinitiQX5620042006
Infinitii3019962005
Infinitii3520002005
Nissan200SX19951998
Nissan240SX19891998
Nissan300ZX19901996
Nissan350Z20032008
NissanAltima19932006
NissanArmada20042007
NissanAxxess19881990
NissanFrontier19982004
NissanHardbody19861997
NissanMaxima19872006
NissanMurano20032007
NissanNX19911993
NissanPathfinder19872009
NissanQuest19992010
NissanSentra19912006
NissanStanza19871992
NissanTitan20042007
NissanXterra20002007

Tuotekuvaus

Tekniset tiedot

Arvostelut (0)

Kysymykset (0)
Ostettu useasti samaan aikaan
Asiakas joka on ostanut tämän tuotteen osti myös
  
PARASTA PALVELUA

PYRIMME ANTAMAAN PARASTA PALVELUA

Tutkimme ja testaamme meillä myynnissä olevat laitteet. Täten pystymme antamaan mahdollisimman kattavat tuotetiedot verkkosivujemme välityksellä.

Pyrimme vastaamaan tukiviesteihin mahdollisimman nopeasti, yleensä tunnin sisään, mutta viimeistään vuorokauden sisään.

Laajat kattavat tuotetiedot ja tuki
  
LAAJIN VALIKOIMA

MARKKINOIDEN LAAJIN VALIKOIMA

Meiltä löytyy markkinoiden laajin valikoima autohifiin liittyviä tuotteita heti toimituksilla.

Jotta pystymme pitämään kaikki tuotteet heti saatavilla, on varastomme koko 1000m2 - 8 metriä korkeaa varastoa.

Heti toimituksilla markkinoiden laajin valikoima
  
VANHAT VAIHDOSSA

OTAMME VANHAT TUOTTEESI VAIHDOSSA

Otamme vanhat tuotteesi vaihdossa ja kierrätämme ne asianmukaisesti.

Joissain tapauksissa voimme hyvittää vanhasta toimivasta tuotteesta, uuden ostoksen yhteydessä.

Ota yhteyttä tukisivustomme avulla ja tiedustele lisää.

Rahanarvoista etua kierrätyksellä
Ota Yhteyttä
G88A 112080 Antenniadapteri - nyt edulliseen Autoviihde.com hintaan 9,00 € - Infiniti, Nissan 112080 - heti toimitus suoraan Oulun autohifi myymälästämme - Autoviihde -varastostamme.

Back to top