PK Audio Be Heard PKAUDIOBLACK Diskantti (2kpl)
PK Audio Be Heard Diskantit (2kpl)
PKAUDIO - Helppo ja edullinen tapa lisätä diskantit autoon. Pienikokoiset 1" diskanttikaiuttimet säädettävällä suuntauskupilla ja integroiduilla jakosuotimilla.
Pakettiin kuuluu kaksi diskanttia.
PK Audio Be Heard Diskantit (2kpl)
PKAUDIO - Helppo ja edullinen tapa lisätä diskantit autoon. Pienikokoiset 1" diskanttikaiuttimet säädettävällä suuntauskupilla ja integroiduilla jakosuotimilla.
Ominaisuudet:
- Taajuusalue 1 500Hz -20 000Hz
- 4 Ohm +- 15% / 100Hz
- 200W Max
- Integroitu suodin
- Säädettävä diskantin suuntaus
- Mitat (mm): halkaisija 46mm x korkeus 30mm
Tuotteen perustiedot
| Varastoyksikkö | Pari |
|---|---|
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 1" |
Tekniset tiedot
| Max Teho W | 200W |
|---|---|
| Taajuusvaste | 1 500Hz -20 000Hz |
| Puhekelan impedanssi | 1 x 4 Ohm |
| Kaiuttimen ulkohalkaisija (mm) | 46mm |
| Säädettävä jakosuodin | Ei |
| Diskantin asennusmenetelmä | Pinta-asennus |
Sisältyy pakettiin
| Kaiuttimien määrä paketissa | 2kpl diskantteja |
|---|---|
| Jakosuodin | Integroitu kaiuttimeen |
| Suojaritilä | Kyllä |
| Sisältääkö asennusruuvit? | Kyllä |
| Sisältää kaiutinkaapelit | Kyllä |
Tuotteen asennus
| Kiinnitys menetelmä | 2-piste |
|---|
Muut tiedot
| Takuu | 6 Kuukautta |
|---|---|
| Varastopaikka | H325 - P2O2 - P1V3 |
| Ohjekirja | Englanti |
Viimeksi myyty
| 21.4.2026 |
|---|
Myyty kuukaudessa
| 17 |
|---|
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.




