MDS Predator 6.5" Bassopaketti
Alkaen 209,00 € 166,53 € Regular Price 273,00 €
Varastossa
MDS Predator 6.5" Bassopaketti
Todella pehmeää bassoa pienessä koossa. Täysin uudistettu 6.5" refleksikotelo nostaa Predator 6.5"subwooferin parhaat puolet esiin kuuluvasti. Tämä bassopaketti on heille, jotka haluavat laadukkaasti soivan subwooferin, ja joka vie vain vähän tilaa tavaratilasta.
Uudistettu PE65S refleksikotelo on suunniteltu kokonaan uudelleen Oulussa. Kotelon sisusta on fibrex-vaimennettu ja hyvän virtauksen takaa L-mallin portti pyöristetyillä kulmilla. Kotelon viri on laskettu 45Hz ja kotelo on optimoitu täysin PS06500D2 subwooferille.
Tuotteen perustiedot
| Tyyppi | Bassopaketti |
|---|---|
| Varastoyksikkö | Paketti |
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 6.5" |
Tekniset tiedot
| Nimellistuloteho RMS | 500W |
|---|---|
| Max Teho W | 1000W |
| Herkkyys | 84dB SPL 1W/1m |
| Surround Material | Rubber |
| Magnet Material | Ferriittimagneetti |
| Rungon materiaali | Valurunko |
| Teho RMS W - 1 Ohm | 500W |
| Vakaa | 1 Ohm |
| Alipäästö suodin | 40Hz - 180Hz (Säädettävä) |
| Taajuusvaste (Hz) | (T1 XTR) 20Hz - 250Hz |
| Ylipäästö | 0Hz - 50Hz (Säädettävä) |
| Tuloherkkyys | 0,2V - 5,6V |
| Kytkentäimpedanssi | 1 Ohm |
| Kotelon tyyppi | Refleksi |
Sisältyy pakettiin
| Suojaritilä | Ei |
|---|---|
| Sisältääkö asennusruuvit? | Ei |
| Sisältää kaiutinkaapelit | Ei |
Tuotteen asennus
| Kaiuttimien liittimen tyyppi | Painoliitin |
|---|---|
| Suositeltu kaapelikoko (mm2) | 20mm2 |
| Mitat (W x H x T) | Kotelon mitat: Leveys 343mm x Korkeus 232mm x Syvyys 298mm |
Muut tiedot
| Takuu | 12 Kuukautta |
|---|---|
| Hyvä tietää | Kytkentä 1 Ohm -> linkkaa puhekelan plussat yhteen ja miinukset yhteen. Kotelon sisällä valmiina yhdet kaiutinkaapelit yhden kelan kytkentään, tilaa mukaan tarvittaessa kaiutinkaapeli lisätarvikkeena. |
| Varastopaikka | PAKETTI |
| Ohjekirja | Englanti |
| Varastopaikka | PAKETTI |
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.








