Reiss RS-Z1500.1D 1-Kanavainen Monovahvistin
Vero 25.5% | 0%
Varastossa
Vain 1 jäljellä
Nimike
RS-Z1500.1D
Mitatut tehot (14.4V & THD 1%):
  • - 1 Ohm 1500W RMS
  • - 2 Ohm 930W RMS
  • - 4 Ohm 580W RMS
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 1-Kanavainen Monovahvistin
  • Koko äänialueen pääte
  • Toistoalue 10Hz - 20 000Hz
  • Teho 1 Ohm 1500W RMS
  • Teho 2 Ohm 930W RMS
  • Teho 4 Ohm 580W RMS
  • Langallinen tasosäädin
  • RCA-sisääntulo
  • High-level kaiutintasoinen sisääntulo
  • Fyysiset mitat:
  • Signaali-kohinasuhde 90dB (1W @ 4 Ohm))
  • THD 0.5%
  • Säädettävä Gain 0.4V - 3V
  • Jakojyrkkyys 12dB
  • TL074 piirisarja
  • Jakosuodin 50Hz - 20 000Hz
  • Lämpösuojaus, ylikuormitussuoja ja oikosulkusuoja
  • Suositeltu sulakekoko 180A
  • Suositeltu virtakaapeli 35mm2 OFC
  • Käyttöjännite 10V - 18V
  • Fyysiset mitat: 230 x 161 x 54mm
reiss audio autohifi emma
Tuotteen perustiedot
Merkki Reiss
Tyyppi 1-kanavainen vahvistin
Varastoyksikkö Kpl
Tekniset tiedot
Teho RMS W - 1 Ohm 1500W
Teho RMS W - 2 Ohm 930W
Teho RMS W - 4 Ohm 580W
Vakaa 1 Ohm, 2 Ohm, 4 Ohm
Signaali-Kohina suhde (SNR) 90dB (1W @ 4 Ohm)
Alipäästö suodin 50Hz - 20 000Hz (Säädettävä)
Taajuusvaste (Hz) 10Hz – 20 000Hz
Ylipäästö 10Hz - 100Hz (Säädettävä)
Tuloherkkyys 0.4V - 3V
Tuotteen asennus
Kaiuttimien liittimen tyyppi Ruuviliitin
Suositeltu kaapelikoko (mm2) 35mm2
Mitat (W x H x T) 230 x 161 x 54mm