Cerwin-Vega VPAS68 6x8" Aktiivisubwoofer
Cerwin-Vega VPAS68 6x8" Aktiivisubwoofer
Cerwin-Vega 6x8" Aktiivisubwoofer tuo autoon laadukasta bassoa pienessä koossa ja se sopiikin asennettavaksi lähes jokaiseen autoon etupenkin alle. VPAS68 on helppo ja hyvä tapa lisätä bassoa autoon huomaamattomasti. Tämä aktiivisubwoofer kykenee toistamaan yllättävän mataliakin bassotaajuuksia.
Teho: 100W RMS / 300W
Toistoalue: 20Hz - 150Hz
Fyysiset mitat: 259mm x 193mm x 71mm
Voit kytkeä VPAS68 aktiivisubwooferin autoosi joko jälkiasenteisen tai alkuperäisen autosoittimen perään. Aktiivisubwooferin päätypaneelissa on omat sisääntulot kytkentään (HI-level & Low-level). Pakettiin kuuluu myös langallinen tasosäädin subwooferin tasonsäätämiseen ja kiinnitysruuvit ja -levyt aktiivisubwooferin kiinnittämiseen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- 6x8" Aktiivisubwoofer
- Teho 100W RMS / 300W
- Toistoalue 20Hz - 150Hz
- Alipäästösuodin (LPF): 50Hz - 150Hz
- Ylipäästösuodin (HPF): 20Hz
- Sulake 20A
- Impedanssi 4 Ohm
- Kaiutinsisäinen sisääntulo (High-level): 0.9V - 12V
- RCA-linjasisääntulo (Low-level): 0.3V - 5V
- Signaali-kohinasuhde (SNR): >90dB
- THD <0.4%
- Automaattinen heräte - herää kaiutintasoisesta signaalista
- Vaiheenkääntö 0-180 asetetta
- Langallinen tasosäädin
- Kiinnitysruuvit ja -levyt
- Fyysiset mitat 259mm x 193mm x 71mm
- Suositeltu virtakaapelikoko 10mm2
Tuotteen perustiedot
| Merkki | Cerwin-Vega |
|---|---|
| Tyyppi | Aktiivinen subwoofer |
| Varastoyksikkö | Kpl |
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 6x8" |
| Tuotteen paino (kg) | 5 |
Tekniset tiedot
| Nimellistuloteho RMS | 100W |
|---|---|
| Max Teho W | 300W |
| Taajuusvaste | 20Hz - 150Hz |
| Puhekelan impedanssi | 1 x 4 Ohm |
Sisältyy pakettiin
| Suojaritilä | Kyllä |
|---|---|
| Sisältääkö asennusruuvit? | Kyllä |
| Sisältää kaiutinkaapelit | Kyllä |
Tuotteen asennus
| Kiinnitys menetelmä | Standardi (multi) |
|---|---|
| Mitat (W x H x T) | 259mm x 193mm x 71mm |
Muut tiedot
| Takuu | 12 Kuukautta |
|---|---|
| Varastopaikka | MH068 |
| Ohjekirja | Englanti |
| Varastopaikka | MH068 |
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.


