Focus Black 12D2 MK6+ 12 tuuman subwoofer
Huippu suosittu Focus Black 12D2 MK6+ subwoofer elementti 1000Wrms | 2000W tehoinen elementti.
Huippu suosittu Focus Black 12D2 MK6+ subwoofer elementti 1000Wrms | 2000W tehoinen elementti.
Focus Acoustics super suosittu 12 tuuman MK6+ elementti on todella suosittu subwoofer elementti. Elementin tehonkesto on huikea 1000Wrms / 2000W joka mahdollistaa todella muhkean bassontoiston läpi 20-120Hzn alueen
tekniset omaisuudet:
- FS (Hz) 32.80
- Qts 0.48
- Qms 5.39
- VAS (L) 25.1
- Qes 0.53
- SPL (dB) 84.50
- Re (ohm) 1.85
- Le (mH) 2.60
- BL (TM) 25.7
- Xmax (+-mm) 13
- Halkaisija 280mm
- Asen. Syvyys 158mm
Tuotteen perustiedot
| Merkki | Focus Acoustics |
|---|---|
| Tyyppi | Subwoofer elementti |
| Varastoyksikkö | Kpl |
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 12" |
| Tuotteen paino (kg) | 10 |
Tekniset tiedot
| Nimellistuloteho RMS | 1000W |
|---|---|
| Max Teho W | 2000W |
| Herkkyys | 84.5 dB SPL |
| Puhekelan impedanssi | 2 x 2 Ohm |
| Kaiuttimen ulkohalkaisija (mm) | 280mm |
| Kytkentäimpedanssi | 2 Ohm |
| Kotelon tyyppi | Suljettu, Refleksi |
Sisältyy pakettiin
| Kaiuttimien määrä paketissa | 1kpl subwoofer |
|---|---|
| Suojaritilä | Ei |
| Sisältääkö asennusruuvit? | Ei |
| Sisältää kaiutinkaapelit | Ei |
Tuotteen asennus
| Kiinnitys menetelmä | 8-piste |
|---|---|
| Upotussyvyys | 158mm |
| Kaiuttimien liittimen tyyppi | Painoliitin |
| Suositus refleksi kotelolle | 45L 4" Refleksi putkella |
| Suositus suljetulle kotelolle | 21L |
Muut tiedot
| Ohjekirja | English |
|---|---|
| Takuu | 12 Kuukautta |
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.

