KICX HeadShot DM15 (2+2) - 15 tuuman / 35cm subwoofer elementti
599,00 € 477,29 €
Vero 25.5% | 0% Loppunut varastosta
Ei Varastossa
Nimike
2013823
Brutaali KICX HeadShot DM15 (2+2) - 15" subwoofer elementti 8000W - 4000W RMS subwoofer
Tämä 35kg painava subbari on valintasi mikäli haluat soittaa uskomattoman lujaa!
Pakettiin kuuluu 1 subbari
Tämä 35kg painava subbari on valintasi mikäli haluat soittaa uskomattoman lujaa!
Pakettiin kuuluu 1 subbari
Brutaali KICX HeadShot DM15 (2+2) - 15" subwoofer elementti 8000W - 4000W RMS subwoofer
Tämä 35kg painava subbari on valintasi mikäli haluat soittaa uskomattoman lujaa!
Pakettiin kuuluu 1 subbari
PARAMETERS THIELE-SMALL
Tämä 35kg painava subbari on valintasi mikäli haluat soittaa uskomattoman lujaa!
Pakettiin kuuluu 1 subbari
- Subwooferin koko 12“(328 mm)
- Puhekelan halkaisia 4"
- Magneetin materiaali Ferriitti
- Nimellisteho 4000W RMS
- Maksimi tehonkesto 8000WATT
- Puhekelojen impedanssi 2+2 Ohm
- Paino 35kg
- Upotussyvyys 269mm
PARAMETERS THIELE-SMALL
- FS 43.902Hz
- QMS 2.764
- Bl 27.437
- CMS 22.251m mm/N
- VAS 19.190L
- QES 0.801
- dBSPL 84.9dB
- MMS 590.640gr
- RE 3.7Ω
- QTS 0.641
- SD 77.931mm2
Tuotteen perustiedot
| Merkki | KICX |
|---|---|
| Varastoyksikkö | Kpl |
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 15" |
| Valmistaja | Kicx |
Tekniset tiedot
| Nimellistuloteho RMS | 4000W |
|---|---|
| Max Teho W | 8000W |
| Herkkyys | SPL 84.9+-1dB |
| Puhekelan impedanssi | 2 x 2 Ohm |
| Kaiuttimen ulkohalkaisija (mm) | 358mm |
| Magnet Material | Ferriittimagneetti |
Sisältyy pakettiin
| Kaiuttimien määrä paketissa | 1kpl subwoofer |
|---|---|
| Sisältääkö asennusruuvit? | Ei |
Tuotteen asennus
| Upotussyvyys | 269mm |
|---|---|
| Kaiuttimien liittimen tyyppi | Oma liitin |
Muut tiedot
| Takuu | 12 Kuukautta |
|---|---|
| Ohjekirja | Ei ohjekirjaa |
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.

