Cerwin-Vega Stroker PRO 6,5" Midbasso (1kpl)
Cerwin-Vega Stroker PRO 6,5" Midbasso (1kpl)
CVMPCL6.5 edustaa Cerwin-Vegan PRO-luokan koko äänialueen 6.5" midbassokaiutinta. Uskomaton äänenlaatu ja poikkeuksellisen puhdas äänentoisto kuvastavat parhaiten tätä Stroker-sarjan 6.5" kaiutinelementtiä. CVMPCL6.5 sopii erityisesti korkeatasoisen äänenlaadun ystäville, jotka haluavat vain parasta.
Teho: 100W RMS / 200W
Toistoalue: Koko äänialueen kaiutin (Full-range)
Herkkyys: 93,2dB
Cerwin-Vega Stoker-sarjan 6.5" kaiutin pysyy kontrollissa myös suurillakin äänenvoimakkuuksilla. Ihanteellinen vaihtoehto, kun halutaan korkeaa suorituskykyä, voimaa ja hyvää äänenlaatua.
Tekniset tiedot:
- 6.5" Midbasso elementti
- PRO-luokan Kaiutin
- Toistoalue: Koko äänialueen kaiutin (Full-range)
- Tehonkesto 100W RMS / 200W
- Herkkyys 93,2dB
- Myydään kappaleittain
- Alumiinirunko
- Edistynyt puhekelan jäähdytystekniikka
- Suuritiheyksinen moottorirakenne
- 1.72" Puhekela
- Impedanssi 4 Ohm
- Fs 128,1Hz
- Qts 0.55
- Vas 3.62L
- BL 7.41
- Kokonaishalkaisija 180mm
- Asennusreiän halkaisija 146,4mm
- Upotussyvyys 74,5mm
Tuotteen perustiedot
| Tyyppi | Midbasso |
|---|---|
| Varastoyksikkö | Kpl |
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 6.5" |
| Tuotteen paino (kg) | 2 |
Tekniset tiedot
| Nimellistuloteho RMS | 100W |
|---|---|
| Max Teho W | 200W |
| Herkkyys | 93,2dB |
| Taajuusvaste | Full-range |
| Puhekelan impedanssi | 1 x 4 Ohm |
| Kaiuttimen ulkohalkaisija (mm) | 180mm |
| Surround Material | Rubber |
| Magnet Material | Ferriittimagneetti |
| Rungon materiaali | Alumiinirunko |
Sisältyy pakettiin
| Kaiuttimien määrä paketissa | 1kpl midbasso |
|---|---|
| Suojaritilä | Ei |
| Sisältääkö asennusruuvit? | Ei |
| Sisältää kaiutinkaapelit | Ei |
Tuotteen asennus
| Kiinnitys menetelmä | Standardi (multi) |
|---|---|
| Asennusreikä (halkaisija) | 147mm |
| Upotussyvyys | 75mm |
Muut tiedot
| Takuu | 12 Kuukautta |
|---|---|
| Ohjekirja | Englanti |
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.


