Digital Designs VO-M6.5 | 1kpl 17cm Midbasso
60,00 € 47,81 €
Vero 25.5% | 0% Loppunut varastosta
Ei Varastossa
Nimike
VO-M6.5
Digital Designs VO-series VO-M6.5 keskiääni / Midbasso 300W
- Keskiääni / Midbasso
- Koko 6,5" (17cm)
- Impedanssi 4 ohm
- tehonkesto: 150 W RMS / 300 W max
- Taajuusalue 70 Hz – 13Khz
- Herkkyys 97 dB (1W/1m)
- Puhekelan koko 1.5” ( 3.81 cm)
Tuotteen perustiedot
| Merkki | Digital Designs |
|---|---|
| Varastoyksikkö | Kpl |
| Kaiuttimen koko (tuuma) | 6.5" |
| Valmistaja | Digital Desings |
Tekniset tiedot
| Nimellistuloteho RMS | 150 W |
|---|---|
| Max Teho W | 300W |
| Herkkyys | -- |
| Taajuusvaste | -- |
| Puhekelan impedanssi | 1 x 4 Ohm |
| Kaiuttimen ulkohalkaisija (mm) | 170mm |
Sisältyy pakettiin
| Kaiuttimien määrä paketissa | 1kpl subwoofer |
|---|---|
| Sisältääkö asennusruuvit? | Ei |
Tuotteen asennus
| Asennusreikä (halkaisija) | 148mm |
|---|---|
| Upotussyvyys | 65mm |
| Kaiuttimien liittimen tyyppi | Abiko |
| Suositus refleksi kotelolle | -- |
| Suositus suljetulle kotelolle | -- |
Muut tiedot
| Takuu | 12 Kuukautta |
|---|---|
| Ohjekirja | Englanti |
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili
-
Icon
Kaikki omasta varastostamme
Kaikki tuotteet löytyvät suoraan omasta Oulun varastostamme. Mita aikaisemmin teet tilauksesi , sitä varmemmin saamme pakattua sen seuraavaan toimitukseen. Huomioithan että noutotilaukset voi noutaa heti tilauksen jälkeen, myymälän aukioloaikoina.
-
Icon
Ilmainen tuki
Tarjoamme ilmaisen tuen ostamillesi tuotteille. Ilmainen tuki kattaa kaikki peruskysymykset ja tiedustelut.
-
Icon
Asennettuna ammattitaidolla
Meiltä saat tuotteet myös asennettuna. Ammattitaitoinen asennuspalvelu löytyy Oulun myymälän yhteydestä.
-
Icon
Edullisimmat hinnat
Autoviihteen asiakkaana saat laadukkaat tuotteet ilman hintoja nostavia välikäsiä. Suurin osa tuotteista tulee Autoviihteen Oulun varastoon suoraan MDS AUTOVIIHDE GROUP tehtaalta.

